Tunnustatud õpilased

27.05.2017

EELNEVAD ÕPPEAASTAD

2014/2015. õppeaasta

2015/2016. õppeaasta

 

2016/2017. ÕPPEAASTA TUNNUSTATUD ÕPILASED

Karl Vilhelm Valter 9.c -  Teadussaate "Rakett 69" võitja 2017, Tallinna linna tunnustus "Tallinna tegus õpilane 2017" eripreemia

Robin Nool 11.d - Tallinna linna tunnustus "Tallinna tegus sporditegelane 2017"

Robert Nõmmann 12.d - Tallinna linna tunnustus "Tallinna noor kultuuritegija 2017"

 

Oliver Paidra

1.a

1. koht piirkondlikul Nuti-Mati Matemaatika võistlusel 1. klasside arvestuses

4. koht vabariiklikul Nuti-Mati Matemaatika võistlusel 1. klasside arvestuses

Nora Adele Kalda

1.a

2. koht piirkondlikul Nuti-Mati Matemaatika võistlusel 1. klasside arvestuses

Martin Makarov

1.a

Edukas esinemine Laulukarusseli riiklikus finaalis

Marta Lucia Põlluste

1.a

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 31 tundi

Hedonel Hermaküla

1.b

3. koht piirkondlikul Nuti-Mati Matemaatika võistlusel 1. klasside arvestuses

Hannagret Kangert

1.b

Eripreemia Roald Dahli raamatutegelaste joonistuskonkursil

Otto Lõoke

1.d

II preemia riiklikul õpilasleiutajate konkursilt 1.-4. klasside arvestuses

Mia Lucia Liivak

2.a

108. koht vabariiklikul matemaatikavõistlusel "Känguru"

Parim töö piirkondlikul jutukonkursil "Minu isamaa, minu emakeel"

Robert Paron

2.a

3. koht vabariiklikul matemaatikavõistlusel "PlussMiinus"

Richard Olev

2.a

6. koht vabariiklikul matemaatikavõistlusel "PlussMiinus"

Tristan Vaik

2.b

Parim töö piirkondlikul jutukonkursil "Minu isamaa, minu emakeel"

Richard Robert Rosenberg

2.b

Eripreemia piirkondlikul Tallinna Keskraamatukogu illustratsioonikonkursil"Lugude meri"

Mari-Liis Luts

2.b

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 19 tundi

Ralf- Martin Olev

3.a

Parim töö piirkondlikul jutukonkursil "Minu isamaa, minu emakeel"

Lisanne Sari

3.a

1. koht Keskraamatukogu 3.-4. klasside kirjandusmängu piirkondlikul võistlusel

3. koht üle-eestilise 3.-4. klasside kirjandusmängu vabariiklikus lõppvoorus

Brita Kalle

3.a

2. koht Nutispordi piirkondlikus finaalis 2.-3. klasside arvestuses

Catherine Sarah Kuusk

3.a

3. koht Keskraamatukogu 3.-4. klasside kirjandusmängu piirkondlikul võistlusel

Brita Kalle

3.a

1. koht Kesklinna koolide 3. klasside pendelteatejooksus

Maarja Pärkna

3.a

1. koht Kesklinna koolide 3. klasside pendelteatejooksus

Mirtel Nagel

3.a

1. koht Kesklinna koolide 3. klasside pendelteatejooksus

Hugo Malmsten

3.a

1. koht Kesklinna koolide 3. klasside pendelteatejooksus

Martin Kaldalu

3.a

1. koht Kesklinna koolide 3. klasside pendelteatejooksus

Stefanie Schneider

3.b

1. koht aasta looma teemalisel luulevõistlusel

Anna-Grete Ilumets

3.b

Edukas esinemine Laulukarusseli riiklikus finaalis

Samuel Lubjak

3.b

1. koht Looduse Aasta Foto 2017 laste kategoorias

Lotta Leen Laigu

3.b

1. koht Kesklinna koolide 3. klasside pendelteatejooksus

Patrick Saimre

3.b

1. koht Kesklinna koolide 3. klasside pendelteatejooksus

Amelii Kuusk

3.c

Eripreemia piirkondlikul emakeelepäevale pühendatud L.Tungla luuletuste luulekonkursil

Kristjan Liiv

3.c

3.koht Nutispordi piirkonna finaalis 2.-3. klasside arvestuses

Anette Helila

3.c

1. koht Kesklinna koolide 3. klasside pendelteatejooksus

Hendrik Link

3.c

1. koht Kesklinna koolide 3. klasside pendelteatejooksus

Alex Oliver Sepp

3.c

1. koht Kesklinna koolide 3. klasside pendelteatejooksus

Säde Noormets

4.a

3. koht Keskraamatukogu 3.-4. klasside kirjandusmängu piirkondlikul võistlusel

Mia Lee Kähri

4.a

3. koht üle-eestilise 3.-4. klasside kirjandusmängu vabariiklikus lõppvoorus

1. koht Keskraamatukogu 3.-4. klasside kirjandusmängu piirkondlikul võistlusel

54. koht Känguru võistlusel

Lennart Parašin

4.a

75. koht Känguru võistlusel

Margit Reino

4.a

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 13 tundi

Georg Sebastian Järvet

4.b

III koht TLÜ BFMi Digitaalse heliloomingu konkursil

Karel Kristjan Leedo

4.b

3. koht Keskraamatukogu 3.-4. klasside kirjandusmängu piirkondlikul võistlusel

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 10 tundi

Lorete Müürsepp

4.b

94. koht vabariiklikul matemaatikavõistlusel "Känguru"

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 11 tundi

Laura Marii Palo

4.b

Eripreemia piirkondlikult ettelugemise võistluselt "Meri raamatulugudes"

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 11 tundi

Annaliisa Pihla

4.b

3.koht Looduse Aasta Foto 2017 laste kategoorias

Sebastian Salumäe

4.b

Parim töö omaloomingulisel konkursil "Loo laulule kaasmäng"

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 14 tundi

Andreas Agasild

4.b

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 16 tundi

Hanna Kristiina Hiienõmm

4.b

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 13 tundi

Iris Susanna Jõgisu

4.b

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 12 tundi

Karl Kristjan Naissoo

4.b

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 11 tundi

Miia Kristin Soika

4.b

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 11 tundi

Siim Eenma

4.c

1. koht Keskraamatukogu 3.-4. klasside kirjandusmängu piirkondlikul võistlusel

Marie Aamisepp

4.c

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 12 tundi

Sten-Markus Ehavald

4.c

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 11 tundi

Sandra Jõepere

4.c

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 12 tundi

Victoria Maria Mändmaa

5.a

3. koht piirkondlikul ja võistkondlikul  loogikaülesannete lahendamise võistlusel

Richard Daniel Vaaks

5.a

3. koht matemaatikavõistluse "Nuputa" vabariiklikus lõppvoorus

Sten Martin Kalle

5.a

3. koht piirkondlikul matemaatikavõistlusel "Nuputa"

2.-3. koht Tallinna linna 5. klasside õpioskuste võistlusel

7. koht vabariiklikul matemaatikavõistlusel "Känguru"

3. koht piirkondlikul Nuti-Mati Matemaatika võistlusel 4.-5. klasside arvestuses

3. koht matemaatikavõistluse "Nuputa" vabariiklikus lõppvoorus

Marten Nagel

5.a

2.-3. koht Tallinna linna 5. klasside õpioskuste võistlusel

Nora Järva

5.a

2.-3. koht Tallinna linna 5. klasside õpioskuste võistlusel

Pärtel-Erik Sits

5.a

2.-3. koht Tallinna linna 5. klasside õpioskuste võistlusel

Liisbet Reinsalu

5.a

2.-3. koht Tallinna linna 5. klasside õpioskuste võistlusel

Anna Säkki

5.b

3. koht piirkondlikul matemaatikavõistlusel "Nuputa"

Rasmus Mikk

5.b

1. koht piirkondlikul Nuti-Mati Matemaatika võistlusel 4.-5. klasside arvestuses

Grete Liis Reimand

5.b

5. koht inimeseõpetuse olümpiaadi piirkonnavoorus

Rasmus Talts

6.a

1. koht vabariiklikul sügisesel matemaatikavõistlusel PlussMiinus

3. koht võistkondlikul Merivälja Kooli loogikaülesannete lahendamise võistlusel

9.-10. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

3. koht piirkondlikul matemaatikavõistlusel "Nuputa"

5.-6. koht piirkondlikul matemaatikolümpiaadil

16. koht üleriigilisel bioloogiaolümpiaadil

23. koht vabariiklikul matemaatikavõistlusel "Känguru"

Claudia Olev

6.a

1. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

1. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

1. koht üleriigilisel bioloogiaolümpiaadil

1. koht üleriigilisel linnuviktoriinil

3. koht Tallinna Looduskaitse seltsi viktoriinil

2. koht Tallinna looduse tundmise võistlusel

Emil Laanemets

6.a

2. koht Eesti koolide võistkondlikel meistrivõistlustel kiirmales

2. koht Tallinna koolide võistkondlikel meistrivõistlustel males

Sandra Tammiste

6.a

1. koht Kesklinna koolide 6.-7. klasside tüdrukute teateujumises

Mari-Liis Maas

6.a

1. koht Kesklinna koolide 6.-7. klasside tüdrukute teateujumises

Anna Milena Linder

6.b

6. koht vabariiklikul sügisesel matemaatikavõistlusel PlussMiinus

1.-2. koht inimeseõpetuse olümpiaadi piirkonnavoorus

3. koht võistkondlikul Merivälja Kooli loogikaülesannete lahendamise võistlusel

8. koht inimeseõpetuse olümpiaadi üleriigilises lõppvoorus

3. koht matemaatikavõistluse "Nuputa" vabariiklikus lõppvoorus

Marleen Roomet

6.b

omaloomingu konkursi "Loo laulule kaasmäng" parim töö

Bruno Filipozzi

6.b

98. koht vabariiklikul matemaatikavõistlusel "Känguru"

Gregor Harry Tuul

6.b

3. koht piirkondlikul matemaatikavõistlusel "Nuputa"

7.-9. koht piirkondlikul matemaatikaolümpiaadil

3. koht matemaatikavõistluse "Nuputa" vabariiklikus lõppvoorus

Maria Säkki

6.b

omaloomingu konkursi "Loo laulule kaasmäng" parim töö

2. koht Harjumaa vokaalansamblite konkursil "Volüüm 17"

1. koht XXI üleriigilisel Alo Mattiisenile pühendatud vokaalansamblite konkursil

Nora Reinsalu

6.b

2. koht Harjumaa vokaalansamblite konkursil "Volüüm 17"

1. koht XXI üleriigilisel Alo Mattiisenile pühendatud vokaalansamblite konkursil

3. koht Tallinna Looduskaitse seltsi viktoriinil

6. koht Tallinna looduse tundmise võistlusel

Greta Liisa Ilus

6.b

2. koht Harjumaa vokaalansamblite konkursil "Volüüm 17"

1. koht XXI üleriigilisel Alo Mattiisenile pühendatud vokaalansamblite konkursil

Aliise Kadarik

6.b

2. koht Harjumaa vokaalansamblite konkursil "Volüüm 17"

1. koht XXI üleriigilisel Alo Mattiisenile pühendatud vokaalansamblite konkursil

Margaret Oll

6.b

2. koht Harjumaa vokaalansamblite konkursil "Volüüm 17"

1. koht XXI üleriigilisel Alo Mattiisenile pühendatud vokaalansamblite konkursil

Ron Jonathan Singson

6.b

2. koht Harjumaa vokaalansamblite konkursil "Volüüm 17"

1. koht XXI üleriigilisel Alo Mattiisenile pühendatud vokaalansamblite konkursil

Henri Paul

6.b

2. koht Harjumaa vokaalansamblite konkursil "Volüüm 17"

1. koht XXI üleriigilisel Alo Mattiisenile pühendatud vokaalansamblite konkursil

Markus Mattheus Maser

6.b

2. koht Harjumaa vokaalansamblite konkursil "Volüüm 17"

1. koht XXI üleriigilisel Alo Mattiisenile pühendatud vokaalansamblite konkursil

Tiit Sulling

6.b

2. koht Harjumaa vokaalansamblite konkursil "Volüüm 17"

Hanna Brigita Kört

6.a

2. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

3. koht üleriigilisel linnuviktoriinil

3. koht Tallinna Looduskaitse seltsi viktoriinil

6. koht Tallinna looduse tundmise võistlusel

Marta Põld

6.b

3. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

1. koht XXI üleriigilisel Alo Mattiisenile pühendatud vokaalansamblite konkursil

Loretta Kaart

6.b

3. koht inimeseõpetuse olümpiaadi piirkonnavoorus

Leena Margareth Viilup

6.b

3. koht üleriigilisel linnuviktoriinil

6. koht Tallinna looduse tundmise võistlusel

Johanna Elisabeth Ader

6.b

1. koht Kesklinna koolide 6.-7. klasside teateujumises

Ramon Saluveer

7.a

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 61 tundi

Säde Veevo

7.a

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 60 tundi

Lauren Saimre

7.a

1. koht Kesklinna koolide 6.-7. klasside tüdrukute teateujumises

Sandra Velling

7.a

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 60 tundi

Niah Isabel Dunning

7.a

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 60 tundi

Lovisa Luka Hiiob

7.b

2. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

10. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

1.-3. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

Ralf Joosep Kask

7.b

1. koht piirkondlikul Nuti-Mati Matemaatika võistlusel 6.-7. klasside arvestuses

1. koht vabariiklikul Nuti-Mati Matemaatika võistlusel 6.-7. klasside arvestuses

3. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

Triinu Luts

7.b

5. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

1.-3. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

3. koht üleriigilisel linnuviktoriinil

6. koht Tallinna looduse tundmise võistlusel

5. koht üleriigilisel bioloogiaolümpiaadil

Tobias Toomas Peterson

7.b

3. koht üleriigilisel füüsikavõistlusel Kajakas

Eva Liisa Kuivonen

7.b

3. koht Tallinna Koolinoorte MV võrkpallis

Kevin Kaldalu

7.b

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 20 tundi

Kristiina Ly Lell

7.b

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 18 tundi

Mart Narva

7.b

Malesimultaani korraldamine GAGs

Janar Leppikson

7.b

Gustav Adolfi Gümnaasiumis IKT töötoa läbiviimine 4.01

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 19 tundi

Oskar Sarapuu

7.b

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 16 tundi

Mattias Siilbek

7.c

2. koht vabariiklikul sügisesel matemaatikavõistlusel PlussMiinus

8. koht üleriigilisel füüsikavõistlusel Kajakas

Asmus Soodla

7.c

67.  koht vabariiklikul matemaatikavõistlusel "Känguru"

Inga Morozov

7.c

2. koht piirkondlikul matemaatikavõistlusel "Nuputa"

3. koht piirkondlikul õpioskuste võistlustel 7. klassidele

3. koht piirkondlikul Nuti-Mati Matemaatika võistlusel 6.-7. klasside arvestuses

6. koht vabariiklikul Nuti-Mati Matemaatika võistlusel 6.-7. klasside arvestuses

Andres Parusk

7.c

1. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

9. koht inimeseõpetuse olümpiaadi piirkonnavoorus

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 30 tundi

Haldja Hermaküla

7.c

2. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

1.-3. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 89 tundi

Pirita Majandusgümnaasiumis IKT koolitusel töötoa läbiviimine õpetajatele

Gustav Adolfi Gümnaasiumis IKT töötoa läbiviimine 4.01

Siim Tiivel

7.c

1. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

2. koht matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht piirkondlikul matemaatikavõistlusel "Nuputa"

2. koht loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoorus

12. koht vabariiklikul matemaatikavõistlusel "Känguru"

Remo Torn

7.c

1. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

10.-12. koht matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus

Leana Jete Korb

7.c

3. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

7.-9. koht matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus

1. koht Kesklinna koolide 6.-7. klasside suusatamise MV

3. koht piirkondlikul õpioskuste võistlustel 7. klassidele

52. koht vabariiklikul matemaatikavõistlusel "Känguru"

1. koht Tallinna Koolinoorte MV orienteerumises

Žürii tunnustus Looduse Aasta Foto 2017 noorte kategoorias fotoga "Puuriitade vahel"

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 20 tundi

4. koht rahvusvahelisel võistlusel "Mesimumm"

Mathias Robert Uibokant

7.c

2. koht Eesti koolide võistkondlikel meistrivõistlustel kiirmales

2. koht piirkondlikul matemaatikavõistlusel "Nuputa"

2. koht Tallinna koolide võistkondlikel meistrivõistlustel males

2. koht piirkondlikul Nuti-Mati Matemaatika võistlusel 6.-7. klasside arvestuses

3. koht vabariiklikul Nuti-Mati Matemaatika võistlusel 6.-7. klasside arvestuses

Malesimultaani korraldmine GAGs

Eliisabet Kaasik

7.c

2. koht üleriigilisel füüsikavõistlusel Kajakas

3. koht piirkondlikul õpioskuste võistlustel 7. klassidele

Karl Eerik Kala

7.c

4. koht üleriigilisel füüsikavõistlusel Kajakas

Oskar Villem Tiidemann

7.c

6. koht üleriigilisel füüsikavõistlusel Kajakas

William Erik Kilkson

7.c

7. koht üleriigilisel füüsikavõistlusel Kajakas

Sofia Kõrs

7.c

3. koht Tallinna Koolinoorte MV võrkpallis

Ave Kuusk

7.c

3. koht Tallinna Koolinoorte MV võrkpallis

Elisabeth Helena Valter

7.c

3. koht piirkondlikul õpioskuste võistlustel 7. klassidele

4. koht rahvusvahelisel võistlusel "Mesimumm"

Miia Kams

7.c

3. koht piirkondlikul õpioskuste võistlustel 7. klassidele

Aurelia Kuum

7.c

Pirita Majandusgümnaasiumis IKT koolitusel töötoa läbiviimine 6.01

Gustav Adolfi Gümnaasiumis IKT töötoa läbiviimine 4.01

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 89 tundi

Karl Mattias Arulepp

7.c

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 30 tundi

Liz Margaret Kõõra

7.c

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 34 tundi

Eerik Ääremaa

8.a

3. koht Tallinna Koolinoorte MV 10x60m teatejooksus

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 66 tundi

Maria Tõnisberg

8.a

91. koht vabariiklikul matemaatikavõistlusel "Känguru"

Sofia Marlene Haug

8.a

1. koht keemiaviktoriini Kolb lõppvoorus

1. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

4. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

3. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

1. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

5. koht loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoorus

1. koht üleriigilisel linnuviktoriinil

6. koht loodusteaduste olümpiaadi üleriigilises lõppvoorus

1. koht Tallinna Looduskaitse seltsi viktoriinil

2. koht Tallinna looduse tundmise võistlusel

1. koht üleriigilisel bioloogiaolümpiaadil

2. koht võistkondlikul Tallinna  linnuviktoriinil

3. koht Teaduslahingu piirkondlikul võistlusel

3. koht Tallinna Koolinoorte MV kõrgushüppes

Johanna Heinsoo

8.a

äramärgitud töö üle-eestilisel arhitektuurikonkursil "Minu unistuste kodutänav"

1. koht Tallinna Looduskaitse seltsi viktoriinil

Marianne Allas

8.a

2. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

3. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

6. koht vabariiklikul prantsuse keele olümpiaadil

1. koht Tallinna Looduskaitse seltsi viktoriinil

2. koht Tallinna looduse tundmise võistlusel

Voldemar Jagomägi

8.a

3. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

1. koht Tallinna Looduskaitse seltsi viktoriinil

Lore Isabel Alender

8.a

8.-10. koht vabariiklikul prantsuse keele olümpiaadil

Mona Tammemägi

8.a

8.-10. koht vabariiklikul prantsuse keele olümpiaadil

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 22 tundi

Kaspar Kaabel

8.a

2. koht Tallinna looduse tundmise võistlusel

2. koht võistkondlikul Tallinna  linnuviktoriinil

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 35 tundi

Kristjan Murro

8.a

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 55 tundi

Rait Robert Suurmets

8.b

2. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

5. koht üleriigilisel füüsikavõistlusel Kajakas

1.  koht piirkondlikul Nuti-Mati Matemaatika võistlusel 8.-9. klasside arvestuses

3. koht Teaduslahingu piirkondlikul võistlusel

Grete-Liis Suisalu

8.b

2. koht piirkondlikul Nuti-Mati Matemaatika võistlusel 8.-9. klasside arvestuses

Siim Nigul

8.b

1. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

15. koht loodusteaduste olümpiaadi üleriigilises lõppvoorus

4. koht rahvusvahelisel võistlusel "Mesimumm"

Johanna Maria Jõgisu

8.b

2. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

1. koht üleriigilisel linnuviktoriinil

1. koht Tallinna Looduskaitse seltsi viktoriinil

2. koht võistkondlikul Tallinna  linnuviktoriinil

2. koht Tallinna looduse tundmise võistlusel

Andreas Marten Aaviste

8.b

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 27 tundi

Kirke Paabo

8.b

10. koht inimeseõpetuse olümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht võistkondlikul Tallinna  linnuviktoriinil

Kärt Keek

8.b

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 20 tundi

Johanna Catarina Konsen

8.b

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 103 tundi

Carmen Siller

8.b

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 31 tundi

Thor Erik Tikand

8.b

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 49 tundi

Karl-Kristjan Saar

8.b

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 61 tundi

Paula Livia Primula Krosmann

8.b

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 45 tundi

Karmel Magnus

8.b

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 56 tundi

Loore-Liis Kauber

8.b

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 100 tundi

Mait Filipozzi

8.c

3. koht Tallinna Koolinoorte MV 10x60m teatejooksus

2. koht Tallinna Koolinoorte MV teivashüppes

Mark Heidmets

8.c

3. koht Tallinna Koolinoorte MV 10x60m teatejooksus

Grete Marleen Kongo

8.c

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 60 tundi

Rauno Haidla

8.c

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 60 tundi

Hannah Kurm

8.c

6. koht Tallinna XVII keemiaviktoriini I voorus

5. koht Tallinna XVII keemia viktoriini II voorus

6. koht Tallinna looduse tundmise võistlusel

Liisa Lekko

8.c

3. koht Tervise Arengu Instituudi omaloomingukonkursil

1. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

5.-6. koht geograafiaolümpiaadi piirkonnavoorus

1. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

9.-10. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

7. koht matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus

52. koht vabariiklikul matemaatikavõistlusel "Känguru"

10. koht geograafiaolümpiaadi üleriigilises lõppvoorus

Riste-Liis Leisi

8.c

3. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 60 tundi

Lisandra Leetmaa

8.c

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 22 tundi

Anna-Liisa Niinemets

8.c

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 38 tundi

Karl-Oskar Pajus

8.c

2. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

3. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

8. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

8. koht loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoorus

13. koht loodusteaduste olümpiaadi üleriigilises lõppvoorus

15. koht füüsikaolümpiaadi üleriigilises lõppvoorus

3. koht Tallinna Looduskaitse seltsi viktoriinil

Markus Toom

8.c

3. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

9. koht üleriigilisel füüsikavõistlusel Kajakas

44. koht vabariiklikul matemaatikavõistlusel "Känguru"

Iris Rebane

8.c

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 30 tundi

Mark Šamarin

8.c

Peapreemia UNESCO Läänemere Projekti loodusteaduste rahvusvahelise veebiviktoriinil

3. koht Tallinna Looduskaitse seltsi viktoriinil

Susanna Kukke

8.c

2. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 44 tundi

Andreas Koppa

8.c

2. koht Tallinna Koolinoorte MV suusatamises

Alina Maria Viik

8.c

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 28 tundi

Karl Kevin Ruul

9.a

3. koht Tallinna Koolinoorte MV 10x60m teatejooksus

Jacqueline Elizabeth Lääne

9.a

2. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

3. koht prantsuse keele olümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht vabariiklikul prantsuse keele olümpiaadil

19.-20. koht ühiskonnaõpetuse vabariiklikus voorus

Patrick Saar

9.a

3.-4. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

Alice Jaanus

9.a

2.-3. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

Maria Solei Järvet

9.a

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 42 tundi

Eva Margareta Kört

9.a

5. koht prantsuse keele olümpiaadi piirkonnavoorus

8.-10. koht vabariiklikul prantsuse keele olümpiaadil

Vanessa Kricere

9.a

8. koht prantsuse keele olümpiaadi piirkonnavoorus

3.-4. koht vabariiklikul B1 prantsuse keele etteütlusel

3. koht vabariiklikul prantsuse keele olümpiaadil

Mireena Mandel

9.a

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 24 tundi

Marianne Allas

9.a

10. koht prantsuse keele olümpiaadi piirkonnavoorus

18. koht loodusteaduste olümpiaadi üleriigilises lõppvoorus

2. koht võistkondlikul Tallinna  linnuviktoriinil

Hele-Riin Palumaa

9.a

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 60 tundi

Anni-Liis Prangli

9.a

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 32 tundi

Jacqueline Elizabeth Lääne

9.a

3. koht piirkondlikul prantsuse keele olümpiaadil

Aleksander Ott Maripuu

9.b

3. koht Tallinna Koolinoorte MV 10x60m teatejooksus

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 61 tundi

Gregor Lillemets

9.b

3. koht Tallinna Koolinoorte MV 10x60m teatejooksus

Egerd Enok

9.b

3. koht Tallinna Koolinoorte MV 10x60m teatejooksus

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 55 tundi

Mari-Ann Kornak

9.b

1. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

Henry Ollin

9.b

3.-4. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 40 tundi

Margaret Pullisaar

9.b

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 46 tundi

Maria Helena Vain

9.b

10.-11. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

3.-5. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

Maarja Reino

9.b

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 33 tundi

Joonas Rätsep

9.b

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 60 tundi

Liisa Sarap

9.b

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 30 tundi

Liisa Kai Siimut

9.b

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 60 tundi

Maarja Reino

9.b

1. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

Hugo Heimar Vaarend

9.b

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 54 tundi

Jaagup Tuisk

9.b

Kevadballi ja sõpruskohtumine spordis RVTHV sõprusõhtu korraldus

Kärt Kaasik-Aaslav

9.b

Pirita Majandusgümnaasiumis IKT koolitusel töötoa läbiviimine

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 186 tundi

Ralf Stiven Viru

9.c

3. koht Tallinna Koolinoorte MV 4x800m teatejooksus

3. koht Tallinna Koolinoorte MV 10x60m teatejooksus

1. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

Kristel Saul

9.c

78. koht vabariiklikul matemaatikavõistlusel "Känguru"

Astra Ilsjan

9.c

3. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

Erik Iida

9.c

3. koht Tallinna Koolinoorte MV 10x60m teatejooksus

Karl Kristjan Sander

9.c

3. koht Tallinna Koolinoorte MV 10x60m teatejooksus

Karl Vilhelm Valter

9.c

7. koht loodusteaduste olümpiaadi lõppvoorus

2. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

3.-5. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

Moekonkursi "Kuldlõige", Kevadball ja sõpruskohtumine spordis RVTHV sõprusõhtu korraldus

Teadussaate "Rakett 69" võitja

Tallinna linna tunnustus "Tallinna tegus õpilane 2017"

Õpetajate koolitamine ja kooli tutvustamine

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 36 tundi

Tuuli Tiivel

9.c

10. koht loodusteaduste olümpiaadi lõppvoorus

2. koht ja II järgu diplom vabariiklikul sügisesel matemaatika lahtisel võistlusel

1. koht keemiaviktoriini Kolb lõppvoorus

2. koht TÜ Teaduskooli üleriigilisel lahtisel  keemiaülesannete lahendamise võistlusel

1. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

1. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

6. koht matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus

5. koht Tallinna XVII keemia viktoriini II voorus

2. koht Tallinna koolide võistkondlikel meistrivõistlustel males

11.-13. koht matemaatikaolümpiaadi vabariiklikus lõppvoorus

16. koht füüsikaolümpiaadi üleriigilises lõppvoorus

54. koht vabariiklikul matemaatikavõistlusel "Känguru"

Triin Vaino

9.c

14. koht loodusteaduste olümpiaadi lõppvoorus

6. koht Tallinna XVII keemiaviktoriini I voorus

1. koht keemiaviktoriini Kolb lõppvoorus

18. koht TÜ Teaduskooli üleriigilisel lahtisel  keemiaülesannete lahendamise võistlusel

5. koht Tallinna XVII keemia viktoriini II voorus

Tiago Golub

9.c

6. koht Tallinna XVII keemiaviktoriini I voorus

1. koht keemiaviktoriini Kolb lõppvoorus

2. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

9.-10.. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

3.-5. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

5. koht Tallinna XVII keemia viktoriini II voorus

17. koht füüsikaolümpiaadi üleriigilises lõppvoorus

4. koht rahvusvahelisel võistlusel "Mesimumm"

3. koht Teaduslahingu piirkondlikul võistlusel

Mirjam Lember

9.c

3. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

2. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

Karoliina Grauberg

9.c

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 50 tundi

Kätriin Helena Huttunen

9.c

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 56 tundi

Aleksander Kampus

9.c

3. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

1. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

Uko Rasmus Tiidemann

9.c

4. koht üleriigilisel füüsikavõistlusel Kajakas

66. koht vabariiklikul matemaatikavõistlusel "Känguru"

Johan Valdemar Leoste

9.c

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 50 tundi

Mia Maripuu

9.c

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 50 tundi

Kertu Jõgi

9.c

3. koht Tallinna Koolinoorte MV võrkpallis

Kristella Mariie Taimla

9.c

3. koht Tallinna Koolinoorte MV võrkpallis

Marie Helene Tomberg

9.c

3. koht Tallinna Koolinoorte MV võrkpallis

Anette Kuusk

9.c

3. koht Tallinna Koolinoorte MV võrkpallis

Laura Veensalu

9.c

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 50 tundi

Markus Vedler

10.a

1. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

Aastaraamatu fotograaf

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 68 tundi

Liisa Liik

10.a

2. koht lingvistikaolümpiaadi koolivoorus

Maia Liisa Salk

10.a

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 82 tundi

Laura Maria Tõru

10.a

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 73 tundi

Grete Sikka

10.a

1. koht vabariiklikul B2 prantsuse keele etteütlusel

4. koht prantsuse keele olümpiaadi piirkonnavoorus

4.-5. koht vabariiklikul prantsuse keele olümpiaadil

Siim Jürgens

10.a

2. koht Tallinna Koolinoorte MV võrkpallis

Rupert Erits

10.a

Aastaraamatu fotograaf

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 89 tundi

Betty Annette Laas

10.a

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 86 tundi

Heily Bergmann

10.a

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 43 tundi

Lislotte Minejev

10.a

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 53 tundi

Maria Naulainen

10.a

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 52 tundi

Mariel Mia Haug

10.a

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 101 tundi

Sigrid Salundo

10.a

Aastaraamatu toimetaja

2. koht Igor Severjanini luule konkursil (etluskonkurss)

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 105 tundi

Mari Parašin

10.a

Aastaraamatu toimetaja

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 215 tundi

Gloria Krieger

10.a

Laulukonkurss "Hõbehääl" korraldus

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 42 tundi

Mia Mae Jaansoo

10.a

1. koht Eesti Rahvuskultuuri Fondi vabariiklikul esseekonkursil

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 71 tundi

Igor Širai

10.a

9. koht emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht inglise keele olümpiaadi piirkonnavoorus 10. klasside arvestuses

3. koht Tallinna inglise keele ainevõistlusel British Culture

Taniel Tokar

10.a

2. koht Eesti koolide võistkondlikel meistrivõistlustel kiirmales

2. koht Tallinna koolide võistkondlikel meistrivõistlustel males

2. koht Tallinna Koolinoorte MV võistkondlikult sõudeergomeetril

Malesimultaani korraldamine GAGs

Teet Simson

10.b

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 10x100m teatejooksus

3. koht Tallinna Koolinoorte MV 4x800m teatejooksus

3. koht Tallinna Koolinoorte MV 800 m jooksus

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 4 x 100 m teatejooksus

Kerttu Saadi

10.b

6. koht vabariiklikul Pranglimise finaalvõistlusel 7.-12. klasside neiude arvestuses

Programmeerimisringi juhendaja

Eva Lotta Penjam

10.b

3. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtav töö - 69 tundi

Kristi Ojala

10.b

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 10x100m teatejooksus

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 4x400 m teatejooksus

Silver-Toomas Ant

10.b

1. koht rahvusvahelisel reaalainete olümpiaadil RVTHVStP keemias

1. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

4.-5. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht võistkondlikul Tallinna  linnuviktoriinil

Robootikatundide õpetaja

Eva-Lotta Elmanovitš

10.b

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 30 tundi

Helerin Roomet

10.b

3. koht rahvusvahelisel reaalainete olümpiaadil RVTHVStP keemias

2.-3. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

2. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

10.-11. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

Juhan Tiitus Raidal

10.b

2. koht rahvusvahelisel reaalainete olümpiaadil RVTHVStP füüsikas

2.-3. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

3. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

Johanne Sinisalu

10.b

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 77 tundi

Henri Erke Kaup

10.b

3. koht rahvusvahelisel reaalainete olümpiaadil RVTHVStP füüsikas

8. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

Karmen Juhkam

10.b

1. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

1. koht vabariiklikul kirjandusolümpiaadil

Kadi Karro

10.b

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 142 tundi

Eero Ääremaa

10.b

1. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

2. koht Tallinna Koolinoorte MV võistkondlikult sõudeergomeetril

Programmeerimisringi juhendaja

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 62 tundi

Ragnar Koplimaa

10.b

1. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

Kristel Rjabov

10.b

1. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

3. koht ingliskeelse kõnevõistluse Public Speaking koolivoorus

2. koht Tallinna koolide etlejate konkursil "Vene Kultuuripäevad Eestis"

Janet Murumets

10.b

Aktiivne osalemine multimeedia rühmas

Marko Lillemägi

10.b

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 4 x 100 m teatejooksus

Aleksander Karl Simovart

10.c

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 10x100m teatejooksus

5.-7. koht vabariiklikul rootsi keele ainevõistlusel

Anett Arutamm

10.c

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 32 tundi

Anu Kadri Uustalu

10.c

43. koht vabariiklikul matemaatikavõistlusel "Känguru"

Kerstin Lind

10.c

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 10x100m teatejooksus

Katre Sofia Palm

10.c

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 10x100m teatejooksus

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 41 tundi

3. koht Tallinna Koolinoorte MV 100 m jooksus

1. koht Tallinna Koolinoorte MV kõrgushüppes

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 4 x 100 m teatejooksus

Johan Boeijkens

10.c

Eriauhind Eesti Looduse 2016.a. fotovõistlusel

3. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

2. koht võistkondlikul Tallinna  linnuviktoriinil

Žürii tunnustus Looduse Aasta Foto 2017 noorte kategoorias fotoga "Pritsib"

Marek Käsper

10.c

1. koht Tallinna Koolinooste MV ujumises

Erik Mandel

10.c

1. koht Tallinna Koolinooste MV ujumises

2. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

1. koht vabariiklikul kõnevõistlusel

5.-7. koht emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus

5.-7. koht vabariiklikul rootsi keele ainevõistlusel

Meeri Krass

10.c

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 63 tundi

Hardy Keller

10.c

2. koht Tallinna Koolinoorte MV võistkondlikult sõudeergomeetril

Anna Martha Seer

10.d

2. koht Tallinna Koolinoorte MV sulgpallis

Henri Perk

10.d

1. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Angelika Anette Antsmäe

10.d

1. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

9.-10. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

9. koht matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht vabariiklikul B1 prantsuse keele etteütlusel

4.-5. koht Tallinna XVII keemia viktoriini II voorus

78. koht vabariiklikul matemaatikavõistlusel "Känguru"

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 60 tundi

Karl-Rasmus Ilves

10.d

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 106 tundi

Johanna-Lisa Zelinski

10.d

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 45 tundi

Annika Kosenkranius

10.d

9.-10. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

Berit Kivisaar

11.a

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 10x100m teatejooksus

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 4 x 100 m teatejooksus

Emilia Vaher

11.a

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 10x100m teatejooksus

Laulukonkurss "Hõbehääl" korraldus

Saskia Olesk

11.a

3. koht vabariiklikul esseekonkursil "Taasiseseisvunud Eesti vabariik 25. Tulevik on meie kätes"

Laulukonkurss "Hõbehääl" korraldus

Tanel Laane

11.a

1. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

Georg Zahharov

11.a

3. koht lingvistikaolümpiaadi koolivoorus

3. koht Tallinna inglise keele ainevõistlusel British Culture

Hannariin Lamp

11.a

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 66 tundi

2. koht võistkondlikul Tallinna  linnuviktoriinil

Mai Narva

11.a

2. koht Eesti koolide võistkondlikel meistrivõistlustel kiirmales

2. koht Tallinna koolide võistkondlikel meistrivõistlustel males

1. koht Eesti kuni 18 tütarlaste meistrivõistlustel

Malesimultaani korraldamine GAGs

Erwin Liebert

11.a

2. koht Eesti koolide võistkondlikel meistrivõistlustel kiirmales

2. koht Tallinna koolide võistkondlikel meistrivõistlustel males

Kaja Silva Aulik

11.a

3. koht vabariiklikul B2 prantsuse keele etteütlusel

Kirke Saarelaid

11.a

7. koht vabariiklikul B1 vene keele olümpiaanil

4. koht vene keele olümpiaadi piirkonnavoorus

Samuel Rüsse

11.a

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 70 tundi

Kersti Nurm

11.a

Laulukonkurss "Hõbehääl" korraldus

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 50 tundi

Diana Vederik

11.a

Laulukonkurss "Hõbehääl" korraldus

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 157 tundi

Eero Kristjan Sild

11.a

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 69 tundi

Sven-Ervin Paap

11.a

Jõulupidude, moekonkursi "Kuldlõige", Lõpukella aktuse, Bändide välimääraja, laulukonkursi "Hõbehääl", mälumängu "Uus hõbe", Kevadballi, sõpruskohtumise RVTHV ja orelikontsertide ülekannete korraldamine

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 165 tundi

Anett Pärna

11.a

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 52 tundi

Karolina Kadak

11.a

Aktiivne osalemine multimeedia rühmas

Erik Herbert Lõhmus

11.a

2. koht ingliskeelse kõnevõistluse Public Speaking koolivoorus

Gert Haalen

11.b

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 10x100m teatejooksus

2. koht Tallinna Koolinoorte MV võrkpallis

Sander Metsküla

11.b

91. koht vabariiklikul matemaatikavõistlusel "Känguru"

Mihkel Talivee

11.b

3. koht Tallinna Koolinoorte MV kaugushüppes

2. koht Tallinna Koolinoorte MV kolmikhüppes

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 4 x 100 m teatejooksus

Tanel Reigo

11.b

66. koht vabariiklikul matemaatikavõistlusel "Känguru"

Enrih Sinilaid

11.b

3. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

Jaan Roop

11.b

3. koht Tallinna Koolinoorte MV 4x800m teatejooksus

Teadussaate "Rakett 69" osaleja

Laura Karilaid

11.b

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 10x100m teatejooksus

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 4x400 m teatejooksus

1. koht Tallinna Koolinoorte MV murdmaajooksus

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 53 tundi

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 400 m jooksus

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 4 x 100 m teatejooksus

Melissa Maria Akkel

11.b

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 10x100m teatejooksus

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 4x400 m teatejooksus

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 58 tundi

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 800 m jooksus

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 4 x 100 m teatejooksus

Ariina Mürkhain

11.b

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 10x100m teatejooksus

Grete Maidla

11.b

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 46 tundi

Merili Laur

11.b

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 341 tundi

Monika Varter

11.b

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 109 tundi

Oliver Paberits

11.b

2. koht Tallinna XVII keemiaviktoriini I voorus

1. koht keemiaviktoriini Kolb lõppvoorus

2. koht rahvusvahelisel reaalainete olümpiaadil RVTHVStP keemias

11. koht TÜ Teaduskooli üleriigilisel lahtisel  keemiaülesannete lahendamise võistlusel

2.-3. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

1. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

1. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

11. koht keemiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

3. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

4.-5. koht Tallinna XVII keemia viktoriini II voorus

Mirjam Reino

11.b

1. koht keemiaviktoriini Kolb lõppvoorus

1. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

2. koht võistkondlikul Tallinna  linnuviktoriinil

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 108 tundi

Birgit Sõrmus

11.b

1. koht keemiaviktoriini Kolb lõppvoorus

15. koht vabariiklikul lingvistikaolümpiaadil

2. koht võistkondlikul Tallinna  linnuviktoriinil

Jakob Viiret

11.d

4. koht rahvusvahelisel reaalainete olümpiaadil RVTHVStP keemias

Nikita Leo

11.b

2. koht rahvusvahelisel reaalainete olümpiaadil RVTHVStP füüsikas

15. koht TÜ Teaduskooli üleriigilisel lahtisel  keemiaülesannete lahendamise võistlusel

1. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

2. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

1. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

6. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

4. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

7.-8. koht matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus

3. koht ja III järgu auhind matemaatikaolümpiaadi vabariiklikus lõppvoorus

3.-5. koht füüsikaolümpiaadi üleriigilises lõppvoorus

55. koht vabariiklikul matemaatikavõistlusel "Känguru"

Annabell Carina Katalsepp

11.b

7. koht emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 54 tundi

Taso Toomik

11.b

2. koht Tallinna Koolinoorte MV võrkpallis

3. koht Tallinna Koolinoorte MV kuulitõukes

Hans Oskar Aaviksoo

11.b

2. koht Tallinna Koolinoorte MV võrkpallis

Mia Kaabel

11.b

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 61 tundi

Alvar Arming

11.b

Jõulupidude, moekonkursi "Kuldlõige", Lõpukella aktuse, Bändide välimääraja, laulukonkursi "Hõbehääl", mälumängu "Uus hõbe", Kevadballi, sõpruskohtumise RVTHV ja orelikontsertide ülekannete korraldamine

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 185 tundi

Rene Tõldsep

11.c

1. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Kristen Niilop

11.c

1. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

2. koht Tallinna Koolinoorte MV võrkpallis

Kaur Kadak

11.c

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 68 tundi

Rasmus Kurušev

11.c

1. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Annika Annus

11.c

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 140 tundi

Triinu Roosna

11.c

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 50 tundi

Mark Genrich Geller

11.c

1. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

Laura Schifrin

11.c

1. koht rahvusvahelisel tõlkevõistlusel Juvenes Translatores

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 123 tundi

Christopher Järve

11.c

1. koht Tallinna Koolinoorte MV teatesuusatamises

Cornelia Tšaplõgin

11.c

4. koht vabariiklikul rootsi keele ainevõistlusel

Janeli Sula

11.c

Vabariikliku autoportreede joonistusvõistluse eripreemia

Sigrid Topper

11.c

4. koht vabariiklikul rootsi keele ainevõistlusel

Teodor Hirvoja

11.d

81. koht vabariiklikul matemaatikavõistlusel "Känguru"

Robin Nool

11.d

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 10x100m teatejooksus

Tallinna linna tunnustus "Tallinna tegus sporditegelane 2017"

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 200 m jooksus

2.  koht Tallinna Koolinoorte MV 4 x 100 m teatejooksus

Sofia Pribludnaja

11.d

8.-9. koht majandusolümpiaadi piirkonnavoorus

8. koht üleriigilisel filosoofiaolümpiaadil

Toivo Saabas

11.d

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 10x100m teatejooksus

3. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 73 tundi

18. koht TÜ Teaduskooli üleriigilisel lahtisel  keemiaülesannete lahendamise võistlusel

Risto Tõldsep

11.d

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 10x100m teatejooksus

3. koht Tallinna Koolinoorte MV 4x800m teatejooksus

1. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Marianne Purru

11.d

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 10x100m teatejooksus

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 4x400 m teatejooksus

Karl Reimand

11.d

3. koht rahvusvahelisel reaalaineteolümpiaadil RVTHVStP matemaatikas

2. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

2. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

1. koht lingvistikaolümpiaadi koolivoorus

4. koht lingvistikaolümpiaadi piirkonnavoorus

3. koht piirkondlikul Nuti-Mati Matemaatika võistlusel 10.-12. klasside arvestuses

Oreli avamängu esitamine kooli pidulikel sündmustel

6. koht üleriigilisel võistlusel "Noored Euroopa metsades"

5.-6.  koht emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus

Marilin Moor

11.d

5.-8. koht rahvusvahelisel reaalainete olümpiaadil RVTHVStP füüsikas

2.-3. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

6. koht üleriigilisel võistlusel "Noored Euroopa metsades"

3. koht Tallinna Koolinoorte MV kaugushüppes

Simona Liisbet Seppi

11.d

2. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

Henry Gerhard Uriko

11.d

1. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

Agnes Kolga

11.d

10.-11. koht vabariiklikul emakeeleolümpiaadil

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 158 tundi

Siim Melles

11.d

2. koht Tallinna Koolinoorte MV võrkpallis

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 60 tundi

Siim Mõtshärg

11.d

2. koht Tallinna Koolinoorte MV võrkpallis

Sten Salumets

11.d

Jõulupidude, laulukonkursi "Hõbehääl", Lõpukella aktuse korraldus, abiks Bändide välimäärajal, emadepäeva kontserdil ja mitmelpool mujal

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 245 tundi

Rasmus Aarla

11.d

Jõulupidude, laulukonkursi "Hõbehääl", Lõpukella aktuse, moekonkursi "Kuldlõige" korraldus, abiks emadepäeva kontserdil ja mujal

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 110 tundi

Arko Gert Tuisk

11.d

Jõulupidude, Lõpukella aktuse ja Hõbehääle korraldus

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 68 tundi

Stiina Salumets

11.d

Jõulupidude korraldus

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 61 tundi

Annabel Teetamm

11.d

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 52 tundi

Merili Kaarna

11.d

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 60 tundi

Grete Haube

11.d

Jõulupidude korraldus

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 73 tundi

Anni Kurmiste

11.d

6. koht üleriigilisel võistlusel "Noored Euroopa metsades"

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 67 tundi

Trine Tamm

12.a

2. koht Tartu Ülikooli ühiskonnaalaste uurimistööde konkursil

10. koht prantsuse keele olümpiaadi piirkonnavoorus

3. koht vabariiklikul prantsuse keele olümpiaadil

Getter Kristen Treumuth

12.a

eripreemia vabariiklikul kõnevõistlusel

Mark Joonas Toomsalu

12.a

3. koht prantsuse keele olümpiaadi piirkonnavoorus

1. koht vabariiklikul prantsuse keele olümpiaadil

Salumäe Elina

12.a

Eesti õpilaste teadusfestivali Eesti Maaülikooli eripreemia uurimistööga „Eesti poekettides müüdavate jäätiste rasvhappeline koostis“

Eesti parim õpilasfirma 2017 finaalikoht ning rahvahääletuse II koht, GAG õpilasfirma SÄKK

Rebecca Christal Õunap

12.a

Moekonkurss "Kuldlõige" korraldus

Heategevusprojekt "Muffinikolmapäevad"

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 172 tundi

Anete Hela Pulk

12.a

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 70 tundi

Eesti parim õpilasfirma 2017 finaalikoht ning rahvahääletuse II koht, GAG õpilasfirma SÄKK

Dagmar Rahula

12.a

Eesti parim õpilasfirma 2017 finaalikoht ning rahvahääletuse II koht, GAG õpilasfirma SÄKK

Gerli Parve

12.a

Moekonkurss "Kuldlõige" korraldus

Heategevusprojekt "Muffinikolmapäevad"

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 120 tundi

Gerda Triin Hääl

12.a

Edukal juhitud õpilasesinduse töö

Heleri Valtin

12.a

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 104 tundi

Dan Maapalu

12.a

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 172 tundi

Erich Siff

12.a

Mitmekülgne abi kooliperele

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 58 tundi

Gregor Nõges

12.b

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 10x100m teatejooksus

Kristen Oliver Rattasepp

12.b

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 10x100m teatejooksus

Annika Teska

12.b

2. koht Tallinna Koolinoorte MV 10x100m teatejooksus

2. koht Tallinna Koolinoorte MV kõrgushüppes

Signe Rebassoo

12.b

2. koht Tallinna XVII keemiaviktoriini I voorus

5. koht keemiaviktoriini Kolb lõppvoorus

3. koht rahvusvahelisel reaalainete olümpiaadil RVTHVStP keemias

3. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

4.-5. koht Tallinna XVII keemia viktoriini II voorus

Martin Maipuu

12.b

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 107 tundi

Frida Laigu

12.b

5. koht keemiaviktoriini Kolb lõppvoorus

3. koht rahvusvahelisel reaalainete olümpiaadil RVTHVStP matemaatikas

13. koht TÜ Teaduskooli üleriigilisel lahtisel  keemiaülesannete lahendamise võistlusel

1. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

2. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

1. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

10.-11. koht füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus

8. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

6. koht keemiaolümpiaadi vabariiklikus voorus

6. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

8.-9. koht matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht bioloogiaolümpiaadi üleriigilises lõppvoorus

5. koht emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus

3. koht lingvistikaolümpiaadi piirkonnavoorus

19.-20. koht matemaatikaolümpiaadi vabariiklikus lõppvoorus

74. koht vabariiklikul matemaatikavõistlusel "Känguru"

13. koht emakeeleolümpiaadi vabariiklikus voorus

18. koht lingvistikaolümpiaadi vabariiklikus voorus

Alfred Kruusoja

12.b

8. koht rahvusvahelisel reaalainete olümpiaadil RVTHVStP füüsikas

3. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

Elis Laasik

12.b

3. koht geograafiaolümpiaadi koolivoorus

Doris Abe

12.b

eripreemia vabariiklikul esseekonkursil "Taasiseseisvunud Eesti vabariik 25. Tulevik on meie kätes"

9. koht emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus

1. koht inglise keele olümpiaadi koolivoorus

Henri Roos

12.b

1. koht Tallinna Koolinoorte MV teatesuusatamises

Joonas Särglep

12.c

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 10x100m teatejooksus

1. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Martin Käos

12.c

1. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Paul Lees

12.c

1. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Marten Niilop

12.c

1. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

2. koht Tallinna Koolinoorte MV võrkpallis

Henri Ahtiäinen

12.c

3. koht Tallinna Koolinoorte MV suusatamises

1. koht Tallinna Koolinoorte MV teatesuusatamises

2. koht Tallinna Koolinoorte MV võistkondlikult sõudeergomeetril

Elo Sihv

12.c

1. koht vabariiklikul rootsi keele ainevõistlusel

Eger Tiitus

12.c

1. koht vabariiklikul rootsi keele ainevõistlusel

Krete Tarmo

12.c

3. koht vabariiklikul rootsi keele ainevõistlusel

Maarja-Helen Tamm

12.c

3. koht vabariiklikul rootsi keele ainevõistlusel

Robert Nõmmann

12.d

hõbemedal rahvusvahelisel lingvistikaolümpiaadil

3. koht inglise keele olümpiaadi koolivoorus

8. koht lingvistikaolümpiaadi piirkonnavoorus

9. koht lingvistikaolümpiaadi vabariiklikus voorus

Tallinna linna tunnustus "Tallinna noor kultuuritegija 2017"

Elisa Litvin

12.d

1. koht piirkondlikul Nuti-Mati Matemaatika võistlusel 10.-12. klasside arvestuses

5. koht vabariiklikul Nuti-Mati Matemaatika võistlusel 10.-12. klasside arvestuses

Raul-Alar Haak

12.d

1. koht Tallinna Koolinoorte MV 10x100m teatejooksus

Anette Anslan

12.d

2. koht Tallinna XVII keemiaviktoriini I voorus

5. koht keemiaviktoriini Kolb lõppvoorus

1. koht rahvusvahelisel reaalainete olümpiaadil RVTHVStP keemias

8. koht TÜ Teaduskooli üleriigilisel lahtisel  keemiaülesannete lahendamise võistlusel

1. koht keemiaolümpiaadi koolivoorus

9.-10. koht keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus

4.-5. koht Tallinna XVII keemia viktoriini II voorus

Rael Kalda

12.d

2. koht rahvusvahelisel reaalainete olümpiaadil RVTHVStP füüsikas

2. koht füüsikaolümpiaadi koolivoorus

2. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

9. koht kunstiolümpiaadi piirkonnavoorus

2. koht Tallinna Koolinoorte MV kettaheites

Cristofer Kuusma

12.d

1. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Johan Tõugjas

12.d

1. koht Tallinna Koolinoorte MV jalgpallis

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 45 tundi

Kristjan Laid

12.d

1. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

Walter Armulik

12.d

1. koht Tallinna Koolinoorte MV ujumises

2. koht bioloogiaolümpiaadi koolivoorus

Aarto Pihlapuu

12.d

Väljapaistev kogukonna hüvanguks tehtava töö panus - 45 tundi

Eike Siilbek

12.d

2.-6. koht Tallinna piirkonnas informaatikavõistlusel KOBRAS

3. koht matemaatikaolümpiaadi koolivoorus

1. koht emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus

9.-10. koht bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus

5. koht ja III järgi auhind vabariiklikus informaatikaviktoriini KOBRAS lõppvoorus

81. koht vabariiklikul matemaatikavõistlusel "Känguru"

16. koht emakeeleolümpiaadi vabariiklikus voorus

Roosi-Ann Tõlgu

12.d

2. koht inglise keele olümpiaadi koolivoorus

2.-3. koht inglise keele olümpiaadi piirkonnavoorus

14. koht vabariiklikul inglise keele olümpiaadil.