Tervisenõukogu

07.11.2017

Gustav Adolfi Gümnaasiumi tervisenõukogu juhib ja koordineerib kooli tervisealast tegevust. Tervisenõukogu suunab sihipäraselt õpilaste ja kooli personali tervislikuks arenguks vajalikke tegevusi, et parandada tervist ja üldist elukvaliteeti.

 

Tervise- ja töökeskkonna nõukogu esimees

 

Helina Reino 

+372 5192 0276      

bioloogiaõpetaja

 

helina.reino@gag.ee                    

      

 

Tervise- ja töökeskkonna nõukogu liikmed

 

Tiivi Pikhof

põhikooliosa õppejuht

tiivi.pikhof@gag.ee

Andrus Heinla

majandusjuht

andrus.heinla@gag.ee

Eve Mikson

Kotzebue maja huvijuht

eve.mikson@gag.ee

Margot Mängel

huvijuht margot.mangel@gag.ee

Lilian Reinmets

arendusjuht lilian.reinmets@gag.ee

Kristiin Tempel

psühholoog kristiin.tempel@gag.ee

Teele Metstak

oskusainete õppetooli juhataja teele.metstak@gag.ee

Jaanika Rändla

kehalise kasvatuse õpetaja jaanika.randla@gag.ee

Maur Below

kehalise kasvatuse õpetaja maur.below@gag.ee

Day-Lee Holm

inimeseõpetuse ja psühholoogia õpetaja day-lee.holm@gag.ee

Eliisabet Haamer

klassiõpetaja eliisabet.haamer@gag.ee

Sinikka Brügel

tervishoiutöötaja

gag@kth.ee

Marike Käärik

Kotzebue maja kooliõde gag.kotzebue@kth.ee

Anna Celine Kraus

põhikooli õpilaste esindaja

annaceline.kraus@gag.ee

Lore Isabel Alender

põhikooli õpilaste esindaja loreisabel.alender@gag.ee

Karl Kristjan Sander

gümnaasiumi õpilaste esindaja

karlkristjan.sander@gag.ee

Kairi Järv

lapsevanem

jarvkairi@gmail.com

Karin Allikas

lapsevanem

karin.allikas@mail.ee