Nädala tunnustused

07.04.2018

 

* Freia Vikkisk 3.b klassist võitis Eesti noorte meistrivõistlustel bouldering’is (kaljuronimises) MN12 vanusegrupis II koha.

Eesti Ronimisliit korraldas 1. aprillil Ronimisministeeriumis EV100 Eesti noorte meistrivõistlused boulderingis. Võistluse eesmärgiks oli välja selgitada Eesti parimad noorsportlased boulderingis. 

* GAG Korvpalliklubi õpilased saavutasid rahvusvahelisel korvpalliturniiril „Eastertournament“ Lahtis, Soomes, 2009.aastal sündinud poiste arvestuses III koha.

Meeskond mängis koosseisus: Kristjan Edgar Naarits, Oliver Paidra, Mathias Jaani, Kaspar Pormeister, Rudolf Suharov, Gert Holland, Erik Finnie, Edvard Olt, Kaspar Frank Jõgisu, Karl Heinrich Habak, Uku Maamägi. Treener on Tony Liivak.

„Eastertournamnet“ on pikaajaliste traditsioonidega suurturniir, millest sel aastal võttis osa ühtekokku ligi 200 meeskonda, 3000 osalejaga.

* 30.03.- 1.04.2018 toimusid Türil Eesti kesk- ja põhikoolide väitlusmeistrivõistlused, kus 8. kohale tõusis GAG võistkond HUM koosseisus Mia Maripuu (G1 RE-LO), Uko Rasmus Tiidemann (G1 RE-LO) ja Hendry Ollin (G1 MAT-IN).

Õpilasi juhendas Ülle Salumäe.

Kolmeetapilise turniiri käigus väideldi järgmistel teemadel: "Euroopa Liit peaks sanktsioneerima liikmesriike, mis süstemaatiliselt rikuvad õigusriigi põhimõtteid"; "Võrdõiguslikkusesse uskuv Eesti naine peaks minema vabatahtlikult ajateenistusse";"Vangidel peaks olema võimalus vähendada oma karistust, osaledes katsealustena ravimite kliinilistes uuringutes". 

* Sel nädalal selgusid GAG 12. klassi rootsikeelse kõnevõistluse tulemused.

Annika Annus I koht
Rasmus Kägu II-III koht
Kaur Kadak II-III koht

Suur aitäh õpetaja Eva-Tiina Põllustele võistluse ettevalmistamise ja läbiviimise eest! 

* 5. aprillil toimunud Tallinna koolide inglise keele ainevõistlusel British Culture saavutas võistkondliku 5. koha GAG võistkond koosseisus Jacqueline Lääne (G1 PR-IN) ja Aleksander Karl Simovart (11.c).

Õpilasi juhendasid õpetajad Henrik Salum ja Kristjan Salum.

* 29. märtsil toimunud Tallinna kooliteatrite festivalil 32. Keskkoolis noppis meie kooli dokumentaalnäidend "Me olime koolipoisid" 2 eripreemiat: Joonas Lumi (12.a) näitlejatöö ja kogu näitetrupp kunstnikutöö eest! 

Truppi kuulusid: Samuel Rüsse, Joonas Lumi, Georg Zahharov, Sandra Piho, Johannes Pihlak, Eero Kristjan Sild, Rasmus Aarla, Arko Gert Tuisk, Rasmus Kägu, Kaur Kadak, Taavi Talivee, Karl Vilhelm Valter, Jaagup Tuisk, Ingmar Nõmmann, Ernst Valdmaa, Alvar Arming, Inna Grauziniene, Merle Ilus, Riina Tammai, Maarja-Liisa Vokksepp.

Loomingulistel heitlustel aitasid Helda Venderström, Leino Arro, Sulev Einma, Greteliis Valdmann, Linnateater, Andrus Heinla, Rene Tõldsep jpt.

* 30.03-01.04 toimusid Tallinnas Euroopa suurimad maadlusvõistlused, kus osales 1805 maadlejat 27 eri riigist.

Meie kooli 11.c klassi õpilane Hans Uku Leitham saavutas tugevas konkurentsis kõrge III koha!

Võistluste info: tallinnopen.ee

https://sport.err.ee/…/galerii-tallinn-open-2018-esimene-vo…

* GAG gümnasist Tiago Golub saavutas 13. märtsil toimunud Eesti Karate meistrivõistlustel I koha.

https://budo.ee/et/budo_member/tiago-golub/

* 30. märtsil lõppesid Hispaanias Palamoses teisipäeval alanud purjetamise noorteklassi Zoom8 Euroopa meistrivõistlused, kus poodiumile jõudis kahe eestlase hulgas ka GAG 9.c klassi õpilane Aleksander Kuusik (Rein Ottosoni Purjespordikool), kes noormeeste arvestuses võitis meistritiitli.

https://sport.err.ee/…/eesti-purjetaja-krooniti-zoom8-klass… Foto: Riina Ramst.