Nädala tunnustused

29.03.2018

I- II kooliaste

17. märtsil Rocca al Mare Koolis toimunud Eesti koolinoorte SCRABBLE 9. meistrivõistlustel saavutasid 2.-4. klasside arvestuses auhinnalised kohad - Emma-Else Koppel 1.a klassist 5. koht ning Robin Koppel 3. b klassist 6. koht.
Eestist oli kokku kõigis vanusegruppides 126 osavõtjat ja turniir kestis 11.00-15.30 ni. Võistlejad mängisid paarides ja peale iga 30 minutilise mängu lõppu läks võitja järgmisega osalejaga kokku, mis tähendab seda, et tublimad mängisid järjest 6-7 mängu.

Eesti Vabariigi 100. juubeli puhul toimunud vabariiklikul omaloomingukonkursil "Minu Eestimaa" pälvis GAG 5. b klassi õpilane Laura Marii Palo suurepärase 2. koha
Õpilast juhendas õpetaja Jaanika Pärnamägi.
Konkursi “Minu Eestimaa” korraldas Elva Gümnaasium, sinna olid oodatud 1.-6. klassi õpilaste käsikirjalised piltluuletused Eestimaast.

Progümnaasium ja gümnaasium

28. märtsil Tallinna Spordihallis toimunud 
Koolinoorte sõudevõistlused tõestasid, et GAG on sel alal võitmatu! Juba neljandat aastat järjest pärjati meid gümnaasiumi arvestuses võistkondlikult Tallinna Koolinoorte meistriteks sõudmises! 
Noormeeste võistkond - Hardy Keller (11.c), Ragnar Koplimaa (11.b), Taniel Tokar (11.a), Karl Kevin Ruul (G1 PR-IN), saavutas III koha ning neiud - Kristi Ojala (11.b), Merili Laur (12.b), Melissa Maria Akkel (12.b), Katre-Sofia Palm (11.c), said kaela hõbemedalid.
Lisaks saavutas meie põhikooli noormeeste võistkond I KOHA ja krooniti Tallinna Koolinoorte meistriks! Meeskonda kuulusid: Siim Nigul (9.b), Mait Filipozzi (9.c), Karl-Oskar Pajus (9.c), Maksim Šapovalov (9.a).
Siim Nigul (9.b) saavutas ka individuaalarvestus III koha.
Baltimaade osavõturohkeimal koolinoorte sõudevõistusel osales põhikoolide arvestuses kokku 39 võistkonda ning gümnaasiumide arvestuses 31 võistkonda.

23.-24.märtsil toimus Tartus keemiaolümpiaadi vabariiklik voor, kus meie kooli õpilased näitasid häid tulemusi:
9.klass
4 .koht Sofia Mrlene Haug (9.a, juhendaja S. Oja)
10.klass
7. koht Kristi Koitla (G1 RE-LO, juhendaja K. Soika)
11. koht Allar Liivlaid (G1 RE-LO, juhendaja K. Soika)
19.-20. koht Triin Vaino (G1 RE-LO, juhendajad K. Soika, N. Vaino)
11.klass
14.-15. koht Angeelika Anette Antsmäe (11.d, juhendajad L. Kippasto ja K. Soika)
Tublid olid ka Silver-Toomas Ant (11.b) ja Helerin Roomet (11.b)
12.klass
6. koht Oliver Paberits (12.b, juhendajad M. Saar, L. Kippasto, K. Soika)
13. koht Nikita Leo (12.b, juhendaja M. Saar)
19. koht Mirjam Reino (12.b, juhendajad M. Saar, K. Soika)
20. koht Martin Kiik (12.b, juhendaja M. Saar)

12. märtsil Kilingi-Nõmme Gümnaasiumis toimunud Pranglimise Eesti Meistrivõistlustel 2018 saavutas GAG 11.b klassi õpilane Kerttu Saadi neidude arvestuses (7.-12. klass) väga tubli 7. koha.
Lisaks on Kerttu oodatud sel aastal Pranglimise rahvusvahelisse finaali, mis toimub 28. aprillil Lvivis. Kerttut innustab ja toetab õpetaja Agu Ojasoo.

Palju õnne õpilastele ja nende juhendajatele!

https://www.facebook.com/gustavadolfigymnaasium/photos/pcb.1703554683024...