Konsultatsioonid

20.09.2017

Õpetajate konsultatsiooniajad 2017/2018. õppeaastal

 

Konsultatsioonitunnis osalemise lepib õpilane õpetajaga eelnevalt kokku ning tuleb tundi läbimõeldud küsimuste ja vajalike õppevahenditega.

 

HUMANITAARAINETE ÕPPETOOL

 

õpetaja

õppeaine

toimumise aeg

ruum

 

Katre Pelisaar

eesti keel ja kirjandus

T 14.45-16.30 kokkuleppel õpetajaga

103

 

Anu Kell

eesti keel ja kirjandus

neljapäeviti kell 15.30 - 17.00

220

 

Maarja-Liisa Vokksepp

eesti keel ja kirjandus

R 13.50-14.35 kokkuleppel õpetajaga

220

 

Ülle Salumäe

eesti keel ja kirjandus

E 14.45- 15.30 kokkuleppel õpetajaga

   

Kersti Kukk

eesti keel ja kirjandus

N 14.45-16.30 kokkuleppel

 

105

 

Inna Graužiniene

ajalugu

kokkuleppel õpetajaga

   

Tiina Laanes

ajalugu/ühiskonnaõpetus

T: 14.45-16; N: 13.50-15.30. Eelnevalt kokku leppida.

V202

 

Jaak Juske

ajalugu/ühiskonnaõpetus

kokkuleppel õpetajaga

V119

 

Liis Seero

ajalugu

kokkuleppel õpetajaga

K407

 
 

Ly Tammerik

muusika

kokkuleppel

   

Merle Ilus

muusika

kokkuleppel

V 305

 

Jaanika Palkman

muusika

kokkuleppel

     

Lilian Reinmets

muusika

kokkuleppel õpetajaga

   

Nele Raat

kunst

N: 14.00-16.00 või kokkuleppel õpetajaga

 

V212

 

Liisa Pähk

kunst

kokkuleppel õpetajaga    

VÕÕRKEELTE ÕPPETOOL

 

Merike Volar

inglise keel

kokkuleppel õpetajaga    
   

Anne Kaljurand

inglise keel

K 8.00-8.45 või 16.00-16.45 eelneval kokkuleppel õpetajaga

207

 
   

Kelly Laksberg

inglise keel

kokkuleppel õpetajaga

 

25

 

Henrik Salum

inglise keel

E: 14.45-16.00 või kokkuleppel õpetajaga

V128

 

Kristjan Salum

inglise keel

E-N 15.40 - 16.25, R (kirjalikud tööd) 14.45 - 15.30

16

 

Margit Hallmägi

inglise keel

E 15.30-16.15 või eelneval kokkuleppel õpetajaga

121

 

Kaja Belials

inglise keel

kokkuleppel

419

 

Edith Reemann

inglise keel

kokkuleppel õpetajaga E 13.50-14.35 ja 15.40-16.25

 

26

 

Ingrid Maadvere

inglise keel

kokkuleppel õpetajaga    

Dagmar Hallmägi

prantsuse keel

kokkuleppel õpetajaga

27

 

Eeva-Kaarin Ots

prantsuse keel

kokkuleppel õpetajaga    

Katrin Meinart

prantsuse keel

R: 14.15 või kokkuleppel õpetajaga

37

 

Kätlin Maamägi

prantsuse keel

Kokkuleppel õpetajaga

     

Valdur Parašin

prantsuse keel

R 14.45 või kokkuleppel õpetajaga

218

 

Juta-Tiia Mägi

rootsi keel

Kokkuleppel õpetajaga

V210

 

Eva-Tiina Põlluste

rootsi keel

E: 14.40-15.30 R: 8.15 või kokkuleppel õpetajaga

V209

 

Natalja Erich

vene keel

Kokkuleppel õpetajaga

V218

 

Anne Reinsalu

vene keel

Kokkuleppel õpetajaga

104

 

Ksenia Oksanen

vene keel

R 13 või kokkuleppel õpetajaga

 

V219

 

Tamara Smirnova

vene keel

E. 14.00 K. 15.00

107

 

REAALAINETE ÕPPETOOL

 

Agu Ojasoo

matemaatika

kokkuleppel õpetajaga    
   
   

Kristel Tamm

matemaatika

K 14.40 - 15.20, N 14.40 - 15.20 kokkuleppel õpetajaga

205

 

Tiina Napsep

matemaatika

6. b klass Kotzebue majas neljapäev 14.40-15.30 ruumis 315

304

 

E 14.40-15.30, R14.40-15.30 ja kokkuleppel õpetajaga mõnel muul ajal.

 

Auli Reitel

matemaatika

T 14.40 - 17.00

306

 
   

Elle Ronk

matemaatika

T 14.00-16.00

   
   

Külliki Otsa

matemaatika

kokkuleppel õpetajaga  

305

 

Riina Timmermann

matemaatika

T 15.30-16.15

206

 

Katrin Rohumaa

matemaatika

K 8.00-8.45, 14.40 - 16.00, N 14.40- 16.00, R 8.00-8.45 ja kokkuleppel õpetajaga

   

Ken Veski

programmeerimine

kokkuleppel õpetajaga

     

LOODUSAINETE ÕPPETOOL

 

Martin Saar

keemia

kokkuleppel õpetajaga neljapäeviti või reedeti

318

 

Lilian Kippasto

keemia

kokkuleppel õpetajaga    

Katrin Soika

keemia

esmaspäviti 15:40-17:00 (314), teisipäeviti 14:40-16:00 (318) või kokkuleppel õpetajaga

318/314

 

Sirle Oja

bioloogia/keemia

kokkuleppel õpetajaga

307

 

Helina Reino

Loodusõpetus/bioloogia

kokkuleppel õpetajaga

   

Helen Kaljurand

Loodusõpetus/terviseõpetus

kokkuleppel õpetajaga

     

Day-Lee Holm

inimeseõpetus/psühholoogia

kokkuleppel õpetajaga

36

 

Tiina Naissoo

bioloogia/ inimeseõpetus

T:13.00-15.00 või kokkuleppel õpetajaga

303

 

Rain Vellerind

Füüsika/loodusõpetus

kokkuleppel õpetajaga

   

Jüri Kaljurand

füüsika

T 15.40-16.25   R 8.00-8.45

314

 
   

Meelis Muuga

geograafia

E 15.40 - 16.25 (eelnevalt kokku leppida)

 

203

 

OSKUSAINETE ÕPPETOOL

 

Lisete Lige

käsitöö ja kodundus

kokkuleppel õpetajaga    

Jüri Kaljurand

tehnoloogiaõpetus

kokkuleppel õpetajaga

   

Maur Below

kehaline kasvatus

kokkuleppel õpetajaga

kokkuleppel

 

Teele Metstak

kehaline kasvatus

kokkuleppel õpetajaga

kokkuleppel

 

Jaanika Rändla

kehaline kasvatus kokkuleppel õpetajaga      

Sulev Einma

tehnoloogiaõpetus

kokkulepel õpetajaga

 

115

 

Martin Salong

kehaline kasvatus

kokkuleppel õpetajaga

kokkuleppel

 

ALGÕPETUSE ÕPPETOOL

 

Alice Aaviksoo

algõpetus

R 13.30-14.15 kokkuleppel õpetajaga

K 310

 

Kadri Pajo

algõpetus

kokkuleppel õpetajaga

K216

 

Liis Seero

algõpetus

kokkuleppel õpetajaga

K407

 

Birgit Drenkhan

algõpetus

kokkuleppel õpetajaga    

Maria Malazjomov

algõpetus

kokkuleppel õpetajaga    

Katrin Mattheus

algõpetus

T 14.15-15.00 või kokkuleppel õpetajaga

   

Eliisabet Haamer

algõpetus

kokkuleppel õpetajaga

K413

 

Külliki Kivistik

algõpetus

E 13.30- 14.45 kokkuleppel õpetajaga

415

 
   

Anu Peri

algõpetus

Kokkuleppel õpetajaga

219

 

Jaanika Pärnamägi

algõpetus

Kokkuleppel õpetajaga

220

 

Kairi Aavere

algõpetus

Kokkuleppel õpetajaga

 

K217

 

Triin Palmiste

algõpetus

Kokkuleppel ōpetajaga

 

K409

 

Astrid Randoja

algõpetus

15.09 kell 14.00; 21.09 kell 14.50

 

K-218

 

Helis Lall

algõpetus

Kokkuleppel õpetajaga

 

K412

 

Barbara Kens

algõpetus

Kokkuleppel õpetajaga

 

K411